Sigara Bırakma Hakkında Bilgi


Sigara bırakma hakkında bilgi almak isteyen insanların sayısı her geçen gün artmakta. Sigaranın zararlarının biliniyor olması, insanların bilinçlenmesi ve tabi sigaranın yarattığı maddi sıkıntılar sigara bırakma hakkında bilgi almak isteyen kişi sayısını arttırmakta.

Çok geç olmadan bırakın, bana inanın içmeye devam ederseniz ilerleyen zamanda ömrünüzü hastanelerde geçirirsiniz.

Kimler Sigara Hakkında Bilgi Almak istiyor.
Bu araştırmayı Dünyanın en etkin bağımlılıklardan arınma kliniği olan Abrahamson kliniği ile gerçekleştirdik. Öncelikle belirtmek isterim ki ben sigarayı Abrahamson metoduyla bıraktım.

Ne yazık ki bir çok insan sağlık sorunları yaşamaya başlayınca sigarayı bırakma kararı alıyor. Bunların içinde kanser yada solunum sorunları yaşayanlar en önde gelmekte.

Sigarayı bırakma hakkında bilgi almak isteyenler ne yazık ki sağlıklarından endişe etmeye başlayan kişilerden oluşuyor.


 Sigarayı bırakabilirsiniz


SİGARANIN ZARARLARI BİLİNİYOR MU ? 

Sigarayı bırakma kararı hakkında bilgi almak isteyenlerin büyük kısmı sigaranın zararının bilincinde olan kişiler.


Sigara bırakma kararını hakkında bilgi alan insanlar arasında 20 li yaşlarda olanlara da rastlanmakta ancak genç yaşlarda olan kişilerin sigarayı bırakma kararını almaları uzun bir süre alabiliyor.

Burada önemli olan sigarayı bırakma kararıdır.

Sigaranın Ekonomik etkisi.

Sigaranın bütçenize ne kadar zarar verdiğini biliyor musunuz ?

Günde 1 paket sigar içiyorsanız bir yılda ortalama 5000 TL para harcıyorsunuz. 2 paket sigara içiyorsanız yılda ortalama 10.000 TL harcıyorsunuz.
10 yıldır sigara içen bir kişi 50.000 Tl ile 100.000 TL para harcıyor.

Eğer sigara içmeseydiniz bu parayla neler yapabilirdiniz bir düşünün. Her yıl tatile gidebilirsiniz, çocuklarınıza yatırım yapabilirsiniz, güzel bir hobi edinebilirsiniz. Para sizin istediğinizi yapın.
Sigarayı bırakma hakkında bilgi almak isteyenlere tavsiyem, destek alın. Ben sigarayı Abrahamson metoduyla bıraktım. Başka yöntemlerde var. Denemelisiniz.
Sigarayı bırakabilirsiniz,  önemli olan hazır olmanız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gluten Hassasiyeti

Glutensiz Beslenme

Sigara Bırakma Tecrübem